OPRYSKIWANIE PÓL I SIEW

Opryskiwanie z powietrza dronem

Aerodynamiczny projekt naszego bezzałogowego statku powietrznego jest idealnie dopasowany do Dyszy Kontrolowanej Aplikacji Kroplowej. W rezultacie chemikalia przenikają przez gęste liście, eliminując znoszenie oprysku, przyspieszając oprysk i zwiększając jego zasięg.

Polskie rolnictwo wiąże się z wieloma wyzwaniami. Na przykład nieprzewidywalne wzorce pogodowe, choroby upraw, problemy z nawadnianiem i zwalczanie szkodników. Dodając do tego złożoność, tradycyjne metody oceny i zarządzania gruntami rolnymi mogą być bardzo złożone, czasochłonne i pracochłonne.

Opryskiwanie dronami to niezwykle opłacalne rozwiązanie do nanoszenia chemikaliów z powietrza. Po pierwsze, zwrotność BSP (bezzałogowego statku powietrznego) pozwala naszemu pilotowi obsługiwać obszary odizolowane lub trudno dostępne. Po drugie, w połączeniu z usługami geodezji lotniczej, nasze drony mogą być wykorzystywane do oprysku o zmiennej i stałej objętości.

Wspomagany AI kontroler lotu z pozycjonowaniem RTK pozwala BSP osiągnąć niewyobrażalną precyzję i utrzymać dokładną wysokość nad roślinnością. Dzięki temu gęstość oprysku jest utrzymywana nawet wtedy, gdy czasza podnosi się i opada, dzięki czemu za każdym razem aplikowana jest wcześniej ustawiona ilość.

Szybsza aplikacja

Sztuczna inteligencja

Precyzja

Redukcja kosztów

Siew z powietrza

Zmień sposób prowadzenia gospodarstwa dzięki dronowi do siewu zbóż

Aby zmniejszyć nakład pracy i zwiększyć wydajność, metody rolnicze musiały stale się rozwijać. Dlatego wprowadzenie dronów miało pozytywny wpływ na kilka branż, ale przede wszystkim na rolnictwo. Na przykład, drony do siewu pozwalają rolnikom szybciej i bardziej równomiernie wysiewać nasiona.

Sadzenie nasion jest kluczowym czynnikiem w uzyskaniu doskonałych zbiorów. Z tego powodu należy rozważyć użycie drona do wysiewu roślin w celu rozprowadzenia nasion na polu.

Nasi partnerzy są liderami w dziedzinie zaawansowanych technologii rolniczych. Dzięki temu większość ich dronów można wyposażyć w system wysiewu granulatu.

Próbka aplikacji

Dzięki postępowi w technologii dronów nasza firma była w stanie zintegrować najnowszy moduł z naszym dronem, aby zapewnić wydajne i opłacalne usługi siewu i rozsiewu z powietrza. Aby wyjaśnić, siew z powietrza jest bezpieczny, przyjazny dla środowiska i nie powoduje ubijania gleby.

Drone Seeding to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie do siewu z powietrza. Po pierwsze, zwrotność BSP (bezzałogowego statku powietrznego) pozwala naszemu pilotowi obsługiwać obszary odizolowane lub trudno dostępne. Po drugie, w połączeniu z usługami geodezji lotniczej, nasze drony mogą być wykorzystywane do zmiennego i stałego rozrzutu.