NASZE TECHNOLOGIE

TWOJE KORZYŚCI

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w rolnictwie.

Drony i roboty o nieograniczonych możliwościach dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z uprawą jagód, ogrodnictwem, leśnictwem i uprawą zbóż.

O XAG

Krótko mówiąc, XAG została założona w 2007 roku. Firma jest w pierwszej kolejności zaangażowana w rozwój i wdrażanie technologii rolniczej. Ponadto jest jednym z wiodących na świecie producentów badawczo-rozwojowych systemów UAS (bezzałogowych systemów powietrznych) oraz dostawcą inteligentnych rozwiązań rolniczych. Firma XAG z siedzibą w Guangzhou założyła laboratoria i stacje badawcze w 20 krajach, w tym w Australii, Japonii, Niemczech itd., uczestniczyła w wielu pionierskich projektach rolniczych.

CELE

Współpracując z wieloma wpływowymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami, XAG ma na celu przede wszystkim zapewnienie globalnym rolnikom najlepszych lokalnych rozwiązań, począwszy od ochrony roślin, monitorowania upraw i zarządzania gospodarstwem. Po drugie, dzięki wspólnym wysiłkom ponad 1400 pracowników w obszarach badań i rozwoju, produkcji i zastosowań, XAG z powodzeniem przeciera szlaki w dziedzinie smart & zrównoważone rolnictwo.

INTELIGENTNE ROLNICTWO

XAG ma na celu rozwiązanie problemu starzenia się obszarów wiejskich, ochronę zasobów i bioróżnorodności przy jednoczesnej poprawie produktywności i zapewnieniu bezpieczeństwa żywności.

Wiodąca na świecie technologia dronów

Wykorzystaj wiodącą na świecie technologię dronów, aby precyzyjnie zarządzać swoimi polami uprawnymi. Osiągnij maksymalną wydajność produkcji przy jednoczesnej redukcji chemikaliów i zużycie wody, marnotrawstwo w produkcji rolniczej, a także znaczne zmniejszenie zanieczyszczeń produkcji rolniczej

Monitorowanie i autentyczność produkcji

Zdalne monitorowanie pól uprawnych i procesów produkcji żywności, identyfikowalne i przejrzyste z pomocą ciągłej stacji monitorowania pól IoT.

Współpraca badawcza XAG

Celem XAG jest zrewolucjonizowanie przemysłu rolniczego i stworzenie lepszej przyszłości dla ludzkości. Oprócz naszego zaangażowania XAG uczestniczy w różnych międzynarodowych projektach badawczych, których głównym celem jest dostarczanie bardziej precyzyjnych, inteligentnych i ekonomicznych rozwiązań dla rolnictwa na całym świecie. Naszymi partnerami badawczymi są profesjonaliści, uniwersytety, liderzy przemysłu, itd. z różnych środowisk.