NAPRAWY I GWARANCJE

ZAKŁADOWE CENTRUM NAPRAWCZE XAG

Aerodynamiczny projekt naszego bezzałogowego statku powietrznego jest idealnie dopasowany do Dyszy Kontrolowanej Aplikacji Kroplowej. W rezultacie chemikalia przenikają przez gęste liście, eliminując znoszenie oprysku, przyspieszając oprysk i zwiększając jego zasięg.

Polskie rolnictwo wiąże się z wieloma wyzwaniami. Na przykład nieprzewidywalne wzorce pogodowe, choroby upraw, problemy z nawadnianiem i zwalczanie szkodników. Dodając do tego złożoność, tradycyjne metody oceny i zarządzania gruntami rolnymi mogą być bardzo złożone, czasochłonne i pracochłonne.

Specjalista w dziedzinie dronów, firma INNOAGRO, oferuje własne, autoryzowane przez XAG POLSKA centrum napraw dronów.

Działając z naszych siedzib w Białymstoku i Suwałkach, nasi eksperci techniczni zapewniają najlepsze w branży, bezkonkurencyjne wsparcie i nieocenione doradztwo.

Jako Złoty Partner XAG posiadamy niezrównane zrozumienie ekosystemu XAG, aby zapewnić kompleksową usługę naprawy dronów XAG.

Nasz personel techniczny — certyfikowany przez XAG na LITWIE, POLSCE & Chiny — specjalizujemy się w użytkownikach dronów z branży rolniczej XAG.

Naprawiamy wszystkie drony tak szybko, jak to możliwe, ale dostępna jest usługa szybkiej naprawy, aby zapewnić szybką naprawę. Za dopłatą 400 zł, naprawa może zostać wykonana w ciągu 72 godzin.

Nasz program szybkiej naprawy jest idealny dla operatorów BSP, którzy muszą jak najszybciej przywrócić swój uszkodzony samolot w przestworza.

Zadzwoń do naszego zespołu technicznego pod numer +48 606 570 145 lub wyślij e-mail na adres info@innoagro.pl, aby ustalić, czy tryb szybki może być zastosowany w przypadku usterki Twojego urządzenia.

Podobnie jak w każdym innym aspekcie naszej działalności, dział techniczny INNOAGRO spełnia najwyższe standardy zawodowe i poświęca tyle samo czasu i uwagi każdemu statkowi powietrznemu, który u nas powstał i który jest serwisowany.

Dla tych, którzy szukają długoterminowego wsparcia, oferujemy pakiety opieki, takie jak INNOAGRO REPAIR drone crash cover, dzięki którym możesz latać swoim samolotem ze spokojem, że jesteśmy pod naszą ochroną, jeśli coś pójdzie nie tak.

CO JEST OBJĘTE GWARANCJĄ?

Mówiąc najprościej — gwarancja obejmuje uszkodzenia NIE spowodowane błędem użytkownika lub nieostrożnymi lotami

INNOAGRO oferuje pełną gwarancję na wszystkie drony XAG.

Nowo zakupione drony i akcesoria do nich od INNOAGRO objęte są gwarancją do 2 lat, z wyjątkiem inteligentnych baterii. Na baterię udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Przykłady okoliczności, w których będziesz objęty gwarancją:

  • Mój dron stracił funkcjonalność po aktualizacji oprogramowania — objęty gwarancją.
  • Mój dron zaczął pękać wokół śrub — objęty gwarancją, ponieważ jest to wada fabryczna.
  • Otrzymałem drona i na ekranie wyświetla się błąd — objęty gwarancją z zastrzeżeniem wezwania diagnozy.
  • Mój dron nie śledził moich danych wejściowych na pilocie i uległ awarii — objęty analizą danych.

Przykłady okoliczności, w których NIE będziesz objęty gwarancją:

  • Dron był w strefie zakazu lotów – Nieostrożny lot.
  • Wszystkie funkcje unikania przeszkód zostały wyłączone — Nieostrożny lot.
  • Nadal leciałem, mimo że bateria była słaba i zostałem ostrzeżony, aby wylądować — Błąd użytkownika.

Chcesz zamówić naprawę?