WYNAJEM DRONÓW ROLNICZYCH

Rezerwacja wynajmu V40

Rezerwacja wynajmu P40

Rezerwacja wynajmu XP2021

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUGI WYNAJMU DRONÓW INNOAGRO?

Usługa wynajmu dronów INNOAGRO zmienia sposób, w jaki uzyskujesz dostęp do dronów i jest dostępna dla pilotów komercyjnych i rekreacyjnych.

Korzyści z wynajmu drona od INNOAGRO jest wiele. Należą do nich:

 • Zaoszczędź: Znacząco tańsze niż zakup sprzętu na własność.
 • Skalowanie dynamiczne: Dysponuj sprzętem tylko wtedy, gdy go potrzebujesz, bez podejmowania długoterminowych zobowiązań sprzętowych.
 • Uzyskaj dostęp do najnowszych technologii: Wynajmij najnowszy sprzęt. Zmiana technologii nie ma negatywnego wpływu na Twoją firmę lub program dotyczący dronów — po prostu wypożycz najnowszy sprzęt.
 • Wypróbuj, zanim kupisz: Przetestuj na zasadzie wypożyczenia, zanim zdecydujesz się na zakup.
 • Mniejsze ryzyko: Nie daj się obciążony zbędnym zestawem lub sprzętem, którego używasz rzadko – po zapłaceniu dużej sumy, aby go kupić. Zapewnia to również, że nie poniesiesz amortyzacji swoich aktywów.
 • Bezstresowy wynajem: Każdy wypożyczony dron korzysta z regularnych okresów serwisowych. Jeśli rozbijesz drona, nie panikuj — awarie i naprawy są zlecane z powrotem do nas.

JAK DZIAŁA WYNAJEM DRONÓW INNOAGRO?

Wynajęcie pakietu dronów od INNOAGRO odbywa się w czterech prostych krokach:

 1. Wybierz sprzęt, który chcesz wynająć z INNOAGRO.
 2. Wypełnij formularz wniosku podając wszystkie informacje
 3. Prześlij wszelką odpowiednią dokumentację potrzebną do wypożyczenia — w tym dowód tożsamości i wszelkie odpowiednie certyfikaty szkolenia z drona. (jeśli go nie masz, certyfikowany trener INNOAGRO może Cię nauczyć).
  Uzyskaj polisę ubezpieczeniową (polecamy Coverdrone), jeśli jej nie masz.
 4. Otrzymują Państwo potwierdzenie INNOAGRO, umowę najmu oraz wyposażenie na czas wynajmu.

Jakie drony mogę wynająć?

INNOAGRO oferuje szeroką gamę sprzętu do wynajęcia.

Nasze pakiety specjalne, takie jak XP2021 SPRAYER RTK combo, zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć wydajność i sukces misji.

W zależności od drona możesz dodać agregat wysiewający, akumulatory, generator i inne akcesoria, aby dostosować pakiet wynajmu do swoich potrzeb.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci dostęp do potrzebnego zestawu.

Okresy wynajmu dronów

Nasze pakiety wynajmu są dostępne do wynajęcia w sezonach rolniczych, ale można wynająć sprzęt w wielu blokach tygodniowych.

Dostosowaliśmy naszą ofertę wynajmu i usunęliśmy zmienne okresy czasu, aby skrócić czas administratora i obniżyć koszt pakietu wynajmu. Nasze nowe ceny za okresy wynajmu sezonowego zapewniają znacznie lepszą wartość niż nasze poprzednie stawki dzienne.

Jeśli tylko Państwa pakiet wynajmu zostanie zrealizowany, możemy wysłać Państwa sprzęt kurierem od poniedziałku do piątku.

Chcesz zarezerwować wynajem?