Nasze usługi & oferty

Opryskiwanie pól i siew

Dron opryskiwacz na podstawie mapy wygenerowanej wcześniej przez sztuczną inteligencję, wykonuje precyzyjne opryski na polach uprawnych. Zastosowane w dronie dysze obrotowe pozwalają uzyskać korzystną relację zużycia cieczy w stosunku do pokrytego obszaru, z czego korzyści ekonomiczne ponosi rolnik, a do środowiska naturalnego trafia mniej środków ochrony roślin. Specjalistyczne dysze pozwalają na regulowaną prędkość przepływu cieczy w zakresie 40-400 ml/min, tworząc mgiełkę zawierającą krople o średnicy 50-150 μm. Podczas nalotu drona na ścieżkę oprysku możliwe jest pokrycie pasa o szerokości do 10 m

Oferta wymiany

Chcemy pomóc Ci mieć najlepszą ofertę w historii!
Rozważasz zakup jednego z naszych dronów lub robotów? Zaoferuj nam stare maszyny rolnicze, które chcesz sprzedać. Wyślij nam zapytanie o możliwość zakupu drona and in 24h w will respond to you with our offer.
Handel starymi maszynami rolniczymi może mieć wiele korzyści, które warto rozważyć.

Wynajem dronów rolniczych

Nie jesteś pewien, który dron jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem lub potrzebujesz drona na nadchodzący sezon rolniczy, lub nagłą sytuację? W INNOAGRO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, dzięki naszej usłudze łatwego wynajmu.
Od wynajmu miesięcznego do całosezonowego i lokalizacji sklepów w całej Polsce, nic nie powinno Cię powstrzymywać przed podniesieniem drona, którego potrzebujesz. Dbamy o to, abyś otrzymał od nas szkolenie, aby czuć się lepiej i bezpieczniej. Nie martw się o awarie, zajmujemy się tym wszystkim.

Naprawy i gwarancje

Oferujemy zaufaną i bardzo konkurencyjną cenowo usługę serwisowo-naprawczą dla wszystkich Twoich produktów XAG. Nasi oficjalnie certyfikowani technicy XAG używają tylko 100% oryginalnych części i testują każdą naprawę/konserwację, aby zapewnić 100% sprawność. Wszystkie nasze naprawy i konserwacje mają krótki czas rotacji i są standardowo objęte 3-miesięczną gwarancją, aby zapewnić Ci spokój ducha. Czytaj więcej o naszej polityce gwarancyjnej i napraw.